INSTAGRAM

INSTAGRAM LIKE | POLSKIE LAJKI INSTAGRAM LIKE | POLSKIE LAJKI
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
INSTAGRAM FOLLOWERS | OBSERWACJE Z POLSKI INSTAGRAM FOLLOWERS | OBSERWACJE Z POLSKI
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
INSTAGRAM LIKE INSTAGRAM LIKE
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
INSTAGRAM FOLLOWERS INSTAGRAM FOLLOWERS
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
INSTAGRAM WYŚWIETLENIA INSTAGRAM WYŚWIETLENIA
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
INSTAGRAM ZASIĘGI INSTAGRAM ZASIĘGI
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT
zobacz więcej

 

 

⭐️ Dotrzyj do nowych odbiorców swojego profilu.
⭐️ Wypromuj swoje zdjęcie, czy profil dzięki kampanii reklamowej ADS.
⭐️ Oferta przewidziana dla wszystkich publicznych (konto musi być ogólnodostępne) profili na Instagramie
⭐️ Zdobądź większą ilość Like i Follow na swoim profilu.


 

 

  ❌Czego nie promujemy?

       - Zakazane są: Wszystkie materiały szerzące nienawiść, wywierające wcześniej ustaloną opinię, recenzji produktów, obraźliwych treści, niestosownych treści, materiałów o charakterze erotycznym, treści namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem i dobrymi obyczajami, materiałów do których możemy mieć stosowne wątpliwości. Zdjęć oraz profili, które zostaną odrzucone przez system reklamowy ADS z dowolnego powodu, scamerskich (nieuczciwych) ofert handlowych, treści politycznych, treści manipulacyjnych, zdjęć które posiadają znaczną ilość tekstu na zdjęciu (nie mylić z opisem), ofert związanych z bankowością i finansami, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości odmówienia realizacji zlecenia z dowolnego innego powodu jeśli będzie budziło ono nasze wątpliwości. W przypadku odmowy realizacji zlecenia, czy odrzucenia kampanii w systemie reklamowym ADS, klient otrzymuje natychmiastowy zwrot na konto bankowe z którego dokonał u nas zakupu w terminie do 14dni od zaksięgowania wpłaty.

Nie świadczymy usług pisania recenzji, wywierania opinii na dany temat (np. osoby, produktu, usługi i innego podmiotu), reklamowania treści sponsorowanych. Kampanie skierowane są głównie do osób prywatnych. Prosimy o nie wysyłanie nam zapytań, czy dokonywania zakupu w celu promocji w/w rzeczy. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w w/w przypadkach. Kampanie przeprowadzamy za pomocą Google ADS, Paneli reklamowych oraz systemow wymiany polubien czy obserwujacych miedzy uzytkownikami. Nie mamy wpływu na to jakie konta uda się nam pozyskać.

 

 

 

⭐️ Docieranie do odbiorców po zainteresowaniach ❗️ ❕

       - Wybierając dodatkową opcję docierania do odbiorców o podobnych zainteresowaniach, ustawiamy kampanię tak by pozyskiwać polubienia na Instagramie, czy inne interakcje od użytkowników, którzy mogą być zainteresowani Twoją treścią w stopniu dużo bardziej znaczącym, niż w przypadku kierowania na ogólną grupę odbiorców, targetując tylko kraj pochodzenia. Wybranie tej opcji nie oznacza, że pod Twój materiał będą lubić osoby, które prowadzą profile tematycznie powiązane z wybranym zainteresowaniem. Zdjęcie lub profil podesłany do promocji będzie wyświetlany poprzez Kampanię ADS do osób, które wykazują podobne lub te same zainteresowania do wcześniej zdefiniowanych w kampanii. Oznacza to iż jeśli profil modowy interesuje się również gotowaniem, to taka interakcja może zostać pozyskana właśnie od profilu modowego, mimo iż klient zdefiniował w wyborze podczas składania zamówienia opcję "Gotowanie". Wiele profili na Instagramie nie jest w ogóle prowadzonych, dlatego nie możemy zagwarantować, iż każdy przyrost będzie cechował się znakomitą jakością, ponieważ nie mamy na to wpływu, lecz konfigurując kampanię staramy się wykluczać pewne grupy odbiorców, które w dużej mierze charakteryzują się niską jakością prowadzonych profili.

 

 

 

 

 ♦️ Co to jest CPC?     CPC określa maksymalny koszt działania. Oznacza to, że wydając np. 50zł swojego budżetu, określając że maksymalny koszt działania to 50 groszy za kliknięcie pozyskamy minimum 100 interakcji na którą składają się wszystkie interakcję z promowanym materiałem. Koszt CPC liczony jest od jednej osoby, oznacza to, że jeśli jeden użytkownik zostawi Follow na Twoim profilu, zalajkuje 5 zdjęć oraz napisze komentarz koszt jego pozyskania będzie wynosił nadal do 0,50zł lub mniej. Liczymy od kosztów wejścia w interakcję przez odbiorcę w reklamę, jeśli pozyskany instagramowicz poza wejściem w interakcję jak np. pozostawienie polubienia pod zdjęciem, również wykona inne czynności na profilu, są one liczone już jako interakcje organiczne. 

 

  

 ♦️ Czym różni się promocja zdjęcia od promocji profilu?  W przypadku promocji zdjęcia celem kampanii jest promowanie go jako główny materiał promocyjny, dzięki czemu staje się ono celem działania. Za każdą interakcję nowego użytkownika z materiałem klienta jest naliczony tzw. koszt kliknięcia, czyli CPC. W przypadku promocji profilu głównym i jedynym celem działania jest pozyskanie nowego obserwującego na Instagramie. Promocja konta trwa dłużej z uwagi na trudniejsze i bardziej kosztowne dotarcie do nowego odbiorcy. 

 

 

  ♦️ Co ma za zadanie kampania?  Przede wszystkim głównym założeniem jest dotarcie do nowego odbiorcy, który wejdzie w interakcję z Twoim materiałem.. Cel w którym skorzystasz z promocji może być różnoraki. Od promocji Twojego zdjęcia z wakacji, po promocję Twojej profesjonalnej twórczości. Dajemy CI możliwość odkrycia Twojego profilu przez większą część ludzi. Niestety wielu początkujących nie potrafi ustawić kampanii w panelach reklamowych tak by osiągnąć założony cel w przystępnej dla tego kwocie. Social Mediami i branżą internetową zajmujemy się od 2011 roku, w czasach gdy nie przynosiło to jeszcze zarobku, a było po prostu hobby. Dzięki nabytemu doświadczeniu wiemy jak gdzie i kiedy uderzyć z materiałem, by zyskał on na popularności, a dzięki udostępnionych przez Instagram oraz nieoficjalnych systemów reklamowych stosownych paneli do przeprowadzania reklam możemy korzystać z tego udogodnienia jakie dla nas oferują i w ramach zapłaty promować nasz materiał dalej. 

  

 

♦️ Jak szybko trwa kampania?  Czas realizacji uzależniony jest od liczby pozyskań oraz od jakości Twojego zdjęcia, czy profilu. Nie da się ukryć, iż ma to ogromne znaczenie. Zdjęcia o mizernej jakości są słabiej klikalne przez co wygenerowanie nawet płatnego ruchu pod nim będzie cięższe niż pod ładnym, pomysłowym zdjęciem. Zadbaj o jakość swojego profilu, zdjęć, opisów, tak by przyciągało ono uwagę nie tylko odbiorców pochodzących z kampanii, lecz również tych za których nic nie płacisz oraz Twoich ówczesnych odbiorców. Ważnym jest by uzbroić się w cierpliwość. Jeśli prowadzisz konto o trudnej tematyce, czas realizacji zlecenia może zostać wydłużony nawet dwukrotnie. Wszystko zależy od tego jakie zdjęcie nam podeślesz, jak dobrze pozycjonuje się Twój profil oraz czy czerpiesz już korzyści z zasięgów organicznych, które powinieneś budować, by zalety z prowadzenia płatnych kampanii promocyjnych były jak największe i jak najbardziej efektywne. 

  

  

♦️ Czy like lub follow będą wiecznie?  Niestety nie możemy Ci dać takiej gwarancji. Nie jesteśmy właścicielami żadnych z profilów, więc nie mamy fizycznej możliwości, by kontrolować taki stan rzeczy. Wierzymy jednak, że zaciekawisz swoich nowych odbiorców swoją treścią i publikacjami i zostaną z Tobą na zawsze! Naszym zadaniem jest jedynie dotarcie do nowych ludzi, pozyskanie płatnych interakcji np. polskie like na Instagramie, promowanie Twojej twórczości. Nie świadczymy żadnych innych usług poza ofertą przeprowadzenia kampanii promocyjnej na Instagramie. Jeśli interesuje Cie gwarancja stałych pozyskań, sprawdź naszą ofertę prowadzenia konta na Instagramie. Jesteśmy profesjonalistami w branży Social Media, prowadząc z nami konto możesz oczekiwać od nas pomysłowości i trafiania w odpowiednią grupę odbiorców oraz szereg innych zadań mających za cel dotarcie do nowej publiki.

 

 

♦️ Co zyskam?  Dzięki dotarciu do nowej publiki zyskasz nie tylko Polskie Lajki na Instagramie, lecz również followersów (obserwujących), jeśli wybierzesz kierowanie na profil, lecz również dzięki przeprowadzeniu szeregu działań w panelach reklamowych oraz systemie reklamowym ADS poprawisz statystyki swojego profilu! Pamiętaj, dotarcie do osoby, która wejdzie w interakcję z Twoim zdjęciem to często 1 osoba na 200-300 osób, którym wyświetlił się Twój profil. Co za tym idzie za każdym razem, gdy Twój materiał wyświetli się komuś, zwiększasz swój licznik wygenerowanych zasięgów, czy wyświetleń profilu. Pamiętaj, że interakcja to nie tylko ta podstawowa jak lajki czy followy. Zalicza się do nich również napisanie wiadomości na skrzynkę odbiorczą na Instagramie, zapisanie postu, czy chociażby udostępnienie go dalej. Płacisz za efekty, za promocję. Nie za puste liczby, które tylko zaśmiecą Twój profil. 

 

  

♦️ Czy interakcje będą pozytywne?  Niestety, ale nie możemy dać Ci takiej gwarancji. Promując swój post, czy profil udostępniasz go na cały świat. To czy spodoba się on potencjalnym odbiorcom zależy tylko od jakości jaką prezentuje. Staramy się jednak by kierować reklamę tak, by nie trafiać do osób, których Twój post może nie zainteresować i mogą wyrazić oni swoją negatywną opinie, jednak nie możemy dać takiej gwarancji, ponieważ wszystkie ustawienia są tylko umowne i opierają się na danych niedostępnych dla nas, a dostępnych tylko dla właścicieli paneli reklamowych jak i samego Instagrama. Pamiętaj, że na pewno zmniejszysz współczynnik odrzuceń przykładając większą wagę do jakości swoich zdjęć, czy regularności w prowadzeniu konta na Instagramie. My tylko pomagamy, to Ty jesteś właścicielem swojego profilu. Wyobraź sobie, że posiadasz dom jednorodzinny i zatrudniasz osobę do skoszenia Ci trawnika, lecz to jakiej jakości jest trawa, czy kwiatki nie zwiędły zależy tylko od Ciebie. My postaramy się nie skosić Twoich kwiatków i zasiać nowe nasionka na Twoim podwórku o których Ty już musisz zadbać, chyba że zatrudnisz ogrodnika do ich pielęgnacji. W takim wypadku polecamy naszą ofertę prowadzenia konta na Instagramie i jego pełnej obsługi.

 

  

♦️ Jak mogę poprawić wyniki promocji?  Niewątpliwą zaletą jest podsyłanie do kampanii zdjęć wysoko jakościowych. Zaplanuj dobrze hasztagi, zrób ładne zdjęcie i wtedy poddaj je promocji! Uzyskasz dużo lepsze wyniki niż minimalna wartość określona w zamówieniu. Czym zdjęcie będzie lepsze, tym łatwiej będzie nam je wypozycjonować i wypromować, a Tobie czerpać korzyści z płatnej kampanii. Jeśli potrzebujesz porad w prowadzeniu profilu lub chcesz ten aspekt całkowicie powierzyć nam, wyślij zapytanie w naszym formularzu kontaktowym. Pozyskujemy Polskie Lajki na Instagramie, Polskich obserwujących jak i również świadczymy wszystkie inne usługi związane z branżą Social Media. 

 

  

♦️ Chcę tylko poprawić liczbę like?  Jest grupa klientów którym nie zależy na stałych działaniach w Social Media. Wrzucają ważne dla nich zdjęcie np. zdjęcie ze ślubu i chcą by było one piękną pamiątką na którą reakcje zostawi wiele osób. Nie jest nic w tym złego, są rzeczy które robimy po prostu by poczuć się lepiej. Można to powiązać np. z ozdabianiem pamiątkowego albumu, tyle że w tym przypadku robimy to w internecie. Nic nie stoi na przeszkodzie byś przesłał nam zdjęcie do promocji na Instagramie, które będzie Twoim prywatnym zdjęciem i jedynym celem kampanii będzie pozyskanie większej liczby like na instagramie. Pamiętaj jednak, iż obowiązkiem zleceniodawcy jest ustawienie profilu by był widoczny jako publiczny dla każdego użytkownika. Profil nie może być ustawiony jako prywatny! 

 

  

♦️ Komu polecamy?  Ofertę przeprowadzenia kampanii w Social Media polecamy wszystkim użytkownikom, którzy chcą zwiększyć ilość like na instagramie, followersów, poprawić swoje zasięgi oraz wypozycjonować profil. Pozyskujemy tylko realne zasięgi pochodzące z Polski, chyba że oferta stanowi inaczej. Możesz wybrać dowolnie zdefiniowany przez siebie kraj, wystarczy, że w formularzu kontaktowym zgłosisz do Nas chęć przeprowadzenia kampanii indywidualnej. Każde miejsce na świecie, każda grupa docelowa posiada inna stawkę reklamową, inne możliwe do uzyskania przyrosty, z uwagi na to każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie i w zależności od wymagań klienta komponujemy ofertę tak, by była ona jak najbardziej opłacalna. Do promocji używamy tylko profesjonalnych paneli reklamowych oraz kampanii Instagram ADS. Korzystasz z usług firmy w której znajduje się osoba, która posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży Social Media i SEO. Każda reakcja wygenerowana dzięki kampanii ADS jest realna co przekłada się na wysoki współczynnik oglądalności zdjęcia i daje algorytmowi znać, że potencjalny odbiorca profilu poświęcił więcej czasu na oglądanie zdjęcia, a nie tylko je scrollował. Scrollowanie zdjęć i nie wchodzenie z nimi w interakcje może nie przynieść nic, a nawet pogorszyć zasięgi.

 

 

  

⭐️ PROFESJONALNE PODEJŚCIE ⭐️

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdy materiał jest przez nas sprawdzany w formie testowej przed rozpoczęciem kampanii właściwej, tak byśmy wiedzieli, że kampania została dobrze ustawiona i po drodze nie wystąpi żaden błąd, który przeszkodzi nam w zrealizowaniu zlecenia lub znacząco go utrudni np. powodując kierowanie na złą grupę odbiorców. Pomyłki jednak zawsze mogą się zdarzyć, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, także jeśli z winy serwisu kampania nie została zrealizowana zgodnie z tym co widnieje na stronie, mogą Państwo żądać natychmiastowego zwrotu za niezrealizowaną część zamówienia, lub za całe zamówienie, jeśli takowe nie zostało zrealizowane w ogóle z dowolnej przyczyny. Udzielamy pełnej gwarancji na zaniechania serwisu, czy błędy wynikające z przyczyn niezależnych od nas. W zależności od rodzaju reklamacji i napotkanego problemu zwracamy kwotę za niezrealizowaną część zamówienia lub pełną kwotę jeśli zamówienie było zrealizowane źle lub jego realizacja nie nastąpiła w umówionym terminie. Jeśli realizacja nastąpiła, lecz po przekroczeniu powierzonego czasu klient ma prawo wnieść reklamację, jednak przedmiotem zwrotu jest tylko kwota za niezrealizowana część zamówienia. W usługach, które oferują kierowanie na odbiorców staramy się również ustawić kampanię tak, by wspomóc kupującego w pozyskaniu nowych odbiorców, celując w grupę o podobnych zainteresowaniach co materiał klienta. Dzięki temu wielce prawdopodobnym jest dotarcie do nowych odbiorców organicznie, już bez naszej pomocy. W usługach w których taka opcja jest dodatkowo płatna, możemy zrealizować takie zlecenie w formie oferty indywidualnej, którą otrzymają Państwo po uprzednim skontaktowaniu się z nami pod adresem socialgram.pl@gmail.com

 

 

⭐️ JAK PROWADZIĆ PROFIL NA INSTAGRAMIE? ⭐️

 

 • Publikuj regularnie dobre jakościowo treści. 
 • Podejmuj interakcję ze swoimi fanami w sekcji komentarzy, czy chociażby na relacji InstaStories.
 • Dodawaj zdjęcia dopasowane do obecnych trendów, lecz nie daj się zwariować. To Twój profil i wyraź po prostu siebie.
 • Używaj dobrych hasztagów, dopasowanych do tematyki Twojego zdjęcia.
 • Publikuj zajawki nowo dodanego zdjęcia w relacji InstaStory
 • Możesz skorzystać z naszej pomocy przy tworzeniu piramid hasztagowych w celu lepszego pozycjonowania zdjęć.
 • Ustal harmonogram postów na podstawie swoich statystyk. 
 • Pisz angażujące opisy, zakończone pytaniem do fanów.
 • Oznaczaj marki z którymi współpracujesz oraz nie zapominaj o hasztagu #współpraca
 • Poproś swoich znajomych o udostępnienie posta, czy interakcje pod nim po jego dodaniu.
 • Twórz relacje na żywo, by złapać lepszy kontakt z fanami. 
 • Pozwól się odkryć dzięki płatnym kampaniom, które zwiększą liczbę Twoich lajków
 • Bądź szczery z fanami. Nie twórz życia na pokaz jeśli chcesz zadbać o jakość, a nie ilość.
 • Publikuj swoje życie! Wyobraź sobie, że Instagram jest Twoim blogiem lub pamiętnikiem. 
 • Zachęcaj fanów do lajkowania zdjęć poprzez konkursy, czy zabawy.
 • Udostępniaj swój post w innych Social Media z których korzystasz.

 

 

 

⭐️ CZEGO NIE ROBIĆ PROWADZĄC PROFIL NA IG? ⭐️

 

 • Nie kopiuj tych samych hasztagów z poprzedniego zdjęcia, w tej samej kolejności.
 • Nie używaj hasztagów shadowbanned jak np. #like4like, czy #russiangirl
 • Nie podpinaj pod profil aplikacji trzecich. Grozi to banem!
 • Nie dodawaj zdjęć wypełniaczy np. białego tła w celu ozdobienia profilu. Tniesz zasięgi.
 • Nie używaj ramek na zdjęciach.
 • Nie używaj hasztagów niezwiązanych z Twoim zdjęciem. Jesteś facetem? Odpuść sobie #polishgirl. Widzimy tego za dużo!
 • Nie baw się w follow/unfollow. Algorytm Instagrama to widzi!
 • Nie dodawaj zdjęć bez opisów. Stracisz nawet 80% interakcji w komentarzach z Twoim zdjęciem!
 • Nie publikuj zdjęć ściągniętych z internetu.
 • Nie korzystaj z aplikacji trzecich mierzących liczbę Follow na Twoim profilu instagramowym.

 

 

 ⭐️ KAMPANIE ONLINE to nie wątpliwa okazja na wypromowanie swojego profilu na Instagramie. Pomagamy tworzyć profile, zakładamy je oraz świadczymy usługi z pełnej obsługi konta na Instagramie. Sprawdź naszą całą ofertę! Mamy naprawdę sporo do zaoferowania. Dzięki 10 letniemu doświadczeniu w tworzeniu treści do internetu, promocji tej treści i obserwowania jak rośnie nasz kanał na YouTube, czy właśnie profil na Instagramie wiemy jak działać, by coś zbudować. Nie zajmujemy się każdą kategorią, nie jesteśmy masówką i to trzeba powiedzieć. Trafiając do nas Twój profil jest pod naszą opieką i zależy nam byś był zadowolony z naszych usług. Oferta realizacji kampanii reklamowej na Instagramie to właśnie jedna z nich. Jeśli chcesz przeprowadzić promocję swojej marki, czyli wyświetlać się jako post sponsorowany wśród innych postów na Instagramie, skontaktuj się z nami! Do tego potrzebne są nam uprawnienia w menadżerze zadań, by móc zarządzać kampanią, jej budżetem etc. Realizujemy kampanie sponsorowane tylko na budżecie klienta, działając jako nadzorca. Przed przeprowadzeniem takiej kampanii sponsorowanej musisz podpisać z nami umowę, czego nie trzeba robić w przypadku oferty realizacji kampanii promocyjnej w panelach reklamowych ADS. Panele reklamowe przede wszystkim mają za zadanie promować sam post, tak by budował on profil i cieszył oko właściciela. Jest to usługa promocji zdjęcia, czy konta, jeśli stricte chcesz trafiać do grupy odbiorców jako marka, kampania promocyjna nie powinna Cię interesować, tylko właśnie kampania reklamowa Instagram ADS. Wyślij zapytanie w formularzu kontaktowym, a odpowiemy Ci ze wszystkimi szczegółami. Najważniejsze byś podał cel jaki przyświęca Twojej promocji. Realizujemy przeróżne formy promocyjne również na innych platformach Social Media. Chcesz przeprowadzić zlecenie w Google ADS? Nie ma sprawy! Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów aby mieli dostepną każdą usługę w naszej agencji. 

 

 

❤️ POZYSKUJEMY POLSKIE LIKE na INSTAGRAM

        Szukasz Polskich Lajków na Insta? Dzięki naszej kampanii pozyskamy dla Ciebie zasięgi! Polskie Polubienia stanowia realne like pochodzące od prawdziwych użytkowników, którzy regularnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Zlecenie realizujemy dzięki udostępnieniu opcji promocji zdjęcia w Instagram ADS oraz w panelach reklamowych, przeznaczonych do promocji zdjęć oraz profili. Nie mamy wpływu na to jakie dokładnie konta pozyskamy oraz jaka będzie ich jakość. Naszym zadaniem jest tylko dotarcie do Polskiej grupy odbiorców (chyba, że zamówienie stanowi inaczej) poprzez reklamę i wypozycjonowanie postu jeśli oferta o tym mówi. W celu Pozycjonowania Twojego profilu, skontaktuj się z nami, a przygotujemy Ci stosowną ofertę dopasowaną pod Twoje cele i wymagania. Nie da się ukryć, iż lajki stały się swoistą walutą na rynku Social Media, ale nie tędy droga! Pamiętaj, najważniejsze jest budowanie profilu, tak byś naprawdę mógł odczuć korzyści płynące z generowania większych zasięgów. Instagram to wspaniała platforma, wypełniona milionami ciekawych treści, naprawdę coraz trudniej jest się przebić początkującym twórcom jak i również tym, którzy z jakiegoś powodu utracili swoje zbudowane wcześniej zasięgi, na szczęście Instagram sam udostępnił opcję przeprowadzania kampanii reklamowych na ich portalu w postaci aplikacji Instagram ADS oraz niezliczona ilość paneli reklamowych, która powstała by zasycić rynek skutecznie rekompensuje nam coraz trudniejsze dotarcie do nowego odbiorcy za darmo. 

 

❤️ FOLLOWERS z POLSKI na INSTAGRAM

      Jako nieliczni w Polsce przeprowadzamy kampanie sponsorowane, których za celem jest pozyskanie obserwujących na Instagramie, dlaczego? Jest to niezwykle trudne, ponieważ zdobycie nowego obserwatora to najdroższa i najcięższa kampania do przeprowadzenia. Jeśli Twoja agencja nie oferuje Polskich kampanii, możesz być wręcz pewien, że nie pracuje na panelach reklamowych ADS, tylko przekupuje zagraniczne usługi z najbiedniejszych krajów i jedyne co robi to dodaje sobie marżę do swojej oferty. Followersi na Instagramie są ciężcy do zdobycia, z uwagi na to, że jest to pewna forma związania się z Twórcą na jakiś okres czasu. Oddanie lajka to chwila, spodobało Ci się zdjęcie? Trzymaj polubienie! Ale follow? Oj oj na to już niekoniecznie zasłużyłeś. Wyobraź sobie ile razy sam tak robisz. Obserwatorzy na Instagramie ze względu na charakterystyke trwałości na Twoim profilu są po prostu najdrożsi, biorąc pod uwagę potrzebne CPC do ich pozyskania. Jednak nie martw się! Z nami uda Ci się zrealizować takie zlecenie. Wybierz "Profil" w naszej prostej do skonfigurowania kampanii dostępnej na stronie na której się znajdujesz i wklej link do swojego konta na Instagramie. Do 24h od otrzymania płatności zaczniemy realizować Twoje zamówienie. Przypominamy jednak iż całościowy czas jaki przeznaczyliśmy sobie na rozpoczęcie kampanii to 3 dni robocze, jednak w większości przypadkach ruszamy jak najszybciej będzie to możliwe, czyli wtedy gdy system reklamowy ADS zatwierdzi skonfigurowaną przez nas kampanię dla Państwa.

 

❤️ REALNE LIKE, PRAWDZIWE PRZYROSTY

     Z uwagi na charakter naszej usługi przeprowadzenia kampanii promocyjnej na Instagramie, wszystkie przyrosty jakie uda nam się wygenerować są realne. Jest to realna wartość pozyskana dzięki dotarciu do nowego odbiorcy. Każda kampania jest inna, wszystko zależy od Twojego zdjęcia oraz wybranej grupy docelowej. Jedna kampania będzie trwać 2-3 dni, a drugi pełny tydzień. Pamiętaj o tym. Z uwagi na to do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, nie jesteśmy masówką! Nie bój się pytać, jeśli coś w Twoim zamówieniu pojdzie nie tak, lub uważasz, że za długo czekasz na rozpoczęcie jego realizacji, wyślij zapytanie w formularzu kontaktowym. Odpisujemy najszybciej jak jest to możliwe. Jeśli chcesz wydać inny budżet niż zdefiniowany na stronie również zapraszamy do kontaktu. 

 

 

 ⭐️ JAK PROMOWAĆ SIĘ NA INSTAGRAMIE? Poza formą promocji płatnej tak jak już wspomnieliśmy musisz zadbać również o samą jakość Twoich zdjęć, czy regularność publikacji postów. Warto ustalić swój własny harmonogram publikacji! Na pewno pomoże on w pracy i nie doprowadzi nigdy do sytuacji, gdy po prostu będzie brakować nam zdjęć do publikacji. Wbrew pozorom prowadzenie konta na Instagramie to ciężki kawał chleba, który potrafi zabierać nawet 20 godzin tygodniowo! Jednak ten portal ma coś w sobie, że chcemy się na nim wyróżnić, zaistnieć, dlatego rozumiemy chęć rozbudowy waszych kont i chętnie wam w tym pomożemy. Sprawdź usługę prowadzenia konta na Instagramie i jego pełnej obsługi jaką świadczymy pod tym linkiem Obsługa kont na Instagramie i wyślij zapytanie do Nas, jeśli oferta wydaje Ci się interesująca. Jesteśmy elastyczni w tym co robimy, więc jeśli masz jakieś indywidualne cele, szczególne prośby nie bój się o nich wspomnieć już na początku wiadomości :) Prowadząc swój profil samodzielnie, bez opieki specjalisty możesz nigdy nie wygenerować takich zasięgów, jednakże również dla Was stworzyliśmy krótkie poradniki obecne na naszej stronie internetowej, które na pewno pomogą wam rozpocząć swoją przygodę z półprofesjonalnym zarządzaniem konta na Insta. Spróbuj zachęcić kogoś o podobnych zasięgach do tzw "crossa" zróbcie razem fotkę, lub wrzućcie na story info o nowym zdjęciu u drugiej osoby! To nic nie kosztuje, a może przyczynić się do nieznacznego wymienienia obserwatorów między wami. Crossuj się z osobami o podobnej tematyce, ale z inną grupą odbiorców, tylko takim sposobem zapewnisz sobie stały wzrost profilu. Obserwuj innych, ale nie kopiuj! Po prostu obserwuj jakie działania podejmuje konkurencja w celu promowania swoich profili na IG. Angażuj się w rozmowy pod zdjęciami, nagrywaj story, nie wiem czy wiesz, ale częste wrzucanie na story co za tym idzie oglądanie go przez Twoją widownie, znacząco poprawia pozycjonowanie Twoich fotek! W końcu śledzą Cie, algorytm myśli, że warto wyświetlić tym osobom Twoją najnowszą publikację! Nie dodawaj zdjęć jedno po drugim, czy o niewłaściwych godzinach oraz nie korzystaj z zakazanych hasztagów. Pamiętaj, że ucinanie sobie zasięgów, czy shadowban to znaczący krok w tył, który może cofnąć Cię w tym co już wypracowałeś. Rób wszystko z rozwagą, nie lajkuj jak szalony każdego postu w nadziei, że druga osoba odwdzięczy się tym samym. Jest to metoda krótkofalowa, która fakt, wygląda na skuteczną ponieważ szybko inne osoby odwzajemniają się lajkiem, czy wciśnięciem guzika "obserwuj", ale ze względu na generowany spam z Twojej strony może znacząco obniżyć Twoje zasięgi jak i również doprowadzić do tymczasowej blokady, a w najgorszych wypadkach nawet do stałego zablokowania Twojego konta. Wiele osób, które do nas trafiają najczęściej właśnie zgłaszają ucinanie zasięgów przez Instagrama, najczęściej jest ono powodowane nieuczciwymi praktykami lub podpinaniem pod swoje konto aplikacji trzecich. Nie rób tego nigdy i w żadnym wypadku nie loguj się swoim kontem do nieautoryzowanych stron, które nie są zatwierdzone w żadne sposób! Nie wiesz co z Twoim kontem się wydarzy dalej, a przecież właśnie podałeś swoje hasło! Przekazując nam konto do jego pełnej obsługi, podpisujesz z nami umowę, przez co jesteśmy zobowiązani do poufności, a Twoje konto nie jest podpinane do żadnej aplikacji. Logujemy się nim na telefonie komórkowym na którym obsługujemy do 5 kont jednocześnie. Każde konto obsługujemy z prywatnego serwera, dzięki czemu możesz mieć spokojność o to, że na jednym łączu prowadzimy kilka kont. Nie robimy tego. Znając już podstawy podstaw możesz przystąpić do samodzielnej obsługi swoje konta z większą wiedzą, a jeśli chciałbyś skorzystać z naszych kampanii promocyjnych w celu pozyskania np. większej liczby polskich polubień na Instagramie lub chciałbyś powierzyć nam w 100% swoje konto tak byśmy wypchnęli je na szczyt lub dobrze zaprezentowali Twoją firme - Dokonaj zakupu/skontaktuj się.

 

 

 

♦️ Poprawa statystyk  Zadaniem kampanii nie jest tylko wbicie pożądanej liczby, czy zapoznanie nowego użytkownika z Twoją treścią, którą publikujesz. Jak sam widzisz na załączonym obrazku, dzięki kampanii udało nam się znacząco poprawić statystyki zdjęcia, co za tym idzie całego profilu! Publikując kolejne zdjęcie algorytm sam zauważy, że poprzedni post dobrze został odebrany przez odbiorców i będzie promował go dalej! Pamiętaj, najlepsze efekty uzyskasz podsyłając zdjęcie do kampanii od razu po jego dodaniu, tak byśmy mogli ruszyć jak najszybciej to możliwe. Nie zwlekaj! Jeśli Twoim celem jest dotarcie do nowych ludzi organicznie, taka metoda promocji na pewno się przyda. Dobrym sposobem na dobre wypozycjonowanie zdjęcia tak by wyświetlało się np. w sekcji najlepsze (TOP9) pod jednym z wybranych hasztagów jest zastosowanie tzw. piramidy hasztagów. Mamy ją w ofercie! Piszemy ją do prawie każdego zdjęcia jakie publikujemy na profilach którymi zarządzamy, jednak jeśli nie potrzebujesz tej usługi i czujesz się dobrze prowadząc swój kanał społecznościowy samemu, możesz skorzystać z naszej oferty doraźnej. Prześlij nam swoją fotkę przed dodaniem, a My ułożymy dla niej najlepszą listę hasztagów bazując na analityce światowej każdego poszczególnego hasztaga i układając je w taki sposób, by od najmniejszego sięgnąć po jak największy. Bardziej szczegółowo metodę tego działania opisaliśmy w sekcji Prowadzenia Konta na Instagramie. Rozpocznij z nami stałą współpracę na dowolnie zdefiniowanych przez Ciebie zasadach. Układamy piramidy również dla naszych klientów, którzy korzystają u Nas tylko z doraźnych form promocji, oraz wszelakich porad. W celu ustalenia indywidualnego cennika dla Ciebie zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: socialgram.pl@gmail.com. Jeśli chcesz z nami porozmawiać, nie ma najmniejszego problemu, jednak tutaj jest nasz minus - Rzadko jesteśmy dostępni pod słuchawką ze względu na masę innych przedsięwzięć jakie prowadzimy w innych branżach, czy w ramach stałej współpracy z naszymi długoletnimi klientami.

 

♦️ Polecamy Ci na próbę zamówić realizację z najmniejszym budżetem. Nie jesteśmy agencją z działami do wszystkiego, jeśli nie będziesz zadowolony, w przypadku najmniejszego zamówienia jesteśmy gotowi Ci zwrócić pieniądze za usługę i ponieść jej 100% koszt. Zwrot całościowy mimo zrealizowanej kampanii oferujemy tylko dla nowych klientów, we wszystkich innych sytuacjach zwroty czy reklamację rozpatrujemy indywidualnie, z uwagi na nieodwracalność przeprowadzonej usługi. Nie da się odwrócić zapoznania klienta z Państwa materiałem, dlatego zwroty są przewidziane tylko w momencie niezrealizowania kampanii, niezrealizowania jej zgodnie z zamówieniem, lub w przypadku niepełnego zrealizowania. Wtedy wyliczamy niezrealizowany budżet i go poddajemy do zwrotu oraz zwracamy dodatkowe koszty niezwiązane z budżetem.

 

 

Polskie Lajki na Instagramie to podstawowa forma promowania swojego konta na Instagramie. Dzięki kampanii promocyjnej zyskasz nowych odbiorców Twojego profilu, co za tym idzie realne polskie follow instagram. Kup Obserwacje z Polski na Instagram już dzisiaj i ciesz się wypromowanym profilem! Nasza oferta gwarantuje Ci Polskie Like na Insta. Promując swoje konto na Instagramie zapewniasz mu naturalny wzrost followersów oraz polubień, co przekłada się na dużo lepsze wyniki Twojego profilu. Pozyskiwanie Polskie Like Instagram to jedyna taka oferta w sieci, ponieważ bazuje na kampaniach ADS. Wyróżniamy się tym, iż lajki pozyskane z takiej formy promowania stanowią realną wartość dla algorytmów Instagrama. Zamawiając Polskie usługi np. Instagram Like z Polski masz gwarancję pozyskania realnych polubień na Instagramie. Jesteśmy pionierami w branży i świadczymy nasze usługi nieprzerwanie od 2011 roku na rynku SEO SEM SM. Promocja profilu na Instagramie to nie tylko element estetyczny, lecz również dobry sposób na zauważenie naszego materiału przez algorytmy tej platformy. Szybkie uruchomienie kampanii pozwoli na utworzenie tzw "dodatkowego boosta", który znacząco zwiększa możliwość dotarcia do takich sekcji jak TOP9, czy odkrywaj. Pozyskiwanie przyrostów nie wiąże się już tylko z dziecinną zabawą. Coraz więcej osób dorosłych jest zainteresowana większą ilością like na Instagramie. Kup Lajki na Insta i promuj swoje konto w bezpieczny i rekomendowany sposób, powierzając swoją kampanię promocyjną profesjonalistom, którzy od lat pracują na polecanych panelach reklamowych. 

 

Obserwacje z Polski na Instagramie to rdzeń tej platformy. Czym więcej followersów z Polski posiadasz na swoim profilu tym jest on atrakcyjniejszy dla potencjalnych odbiorców i tych już obserwujących Twoje konto. Kupując followy na Instagrama zyskujesz grono nowych odbiorców "od razu", dzięki czemu nie musisz martwić się o mozolne zdobywanie fanów. Po prostu ich kup! Obserwacje pozwolą Ci dotrzeć do nowych odbiorców i spopularyzowac swoje konto na Instagramie, dlatego tak ważnym jest, by regularnie zakupić śledzące nas osoby na Insta. Polskie Follow pozyskane dzięki kampanii ADS to wysoka jakość polskich fallow na IG. Wzrost followers na Instagramie to główne założenie tego portalu. Prowadząc konto na Instagramie 9 na 10 przypadków autor profilu za główny cel obiera sobie zdobycie jak największej liczby obserwacji na Instagramie. Nie jest to nic złego, ponieważ nowe obserwacje z polski sprawiają, iż czujemy się lepiej. Sprawiają, że nasz profil odwiedza coraz więcej użytkowników. Każdy lubi być podziwiany przez innych ludzi, a w mediach społecznościowych króluje przesąd, iż każdy powinien mieć swoją grupę odbiorców. Nic więc dziwnego, że coraz większa rzesza osób kieruje się ku kampaniom promocyjnym, ponieważ w szybki sposób moga oni dzięki reklamie swoich postów dotrzeć do nowego grona odbiorców.  

 

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl