O Nas

O nas

socialgram.pl

Jesteśmy agencją reklamową, która może się poszczycić ponad 10 letnią znajomością branży internetowej. Zaczynaliśmy w 2011 roku na YouTube, by nasze doświadczenie rozwinąć w 2017 roku o Instagram oraz w 2020 roku o branżę SEO! 

 

 

 

 

 

Doświadczenie

 

W 2011 otworzyliśmy pierwszy kanał na YouTube i tak to się zaczęło. Wraz z rozwojem prywatnych projektów hobbystycznie zaczęliśmy nabierać doświadczenia w czasach, gdy Social Media jeszcze nie były spieniężane na taką skalę jaka ma miejsce dzisiaj.

W raz z rozwojem naszych kanałów na YouTube zaczynaliśmy wkraczać również w inne serwisy Social Media, gdzie także odnosiliśmy sukcesy z naszymi projektami. Zaczynaliśmy w branży gamingowej, by dzisiaj operować w dowolnej kategorii.

Stawiamy na jak największą wydajność kampanii, przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

Pamiętaj! Każdy produkt da się sprzedać, każdy profil da się przedstawić swojej grupie odbiorców, trzeba to robić tylko z odpowiednią wiedzą, a My zamierzamy naszą wiedzę wykorzystać do postawionych przez Ciebie celów! 

Właścicielem firmy jest Artur Niewęgłowski, który od 2009 roku działa w internecie i współpracuje z twórcami, później z markami, wspomagając ich zaistnienie w sieci. Cały sukces agencji wziął się od nastawienia firmy na mniejszych odbiorców. Nie każdy posiada środki, by zarządzać wielką firma, zatrudniającą masę osób, z których każda będzie poświęcona jednej dziedzinie. W dzisiejszych czasach internet jest nierozłączną częścią prawie każdej działalności, to w internecie wyszukujemy miejsca, do których później się udamy, dlatego promocja w sieci jest wręcz niezbędna do prowadzenia zyskownego biznesu!

Nasze usługi są dostosowane cenowo tak, by nawet początkujący mógł sobie pozwolić na współpracę z profesjonalistami. Dla nas to czysta pasja, żyjemy tym, że możemy Ci pomóc! Konkurencyjne agencje często mają dwukrotnie wyższe stawki, dlaczego? Stawiają Oni na współpracę z dużymi korporacjami - Jest to sensowne, lecz tym sposobem ograniczają sobie drogę na stworzenie "z niczego, czegoś wielkiego". 

Mamy wiele udanych współprac za nami, przykładem który najbardziej raduje nasze serce jest Piekarnia z Bielska-Białej, która ledwo wiązała koniec z końcem, właściciel myślał nad sprzedażą swojej działalności, lecz skontaktował się z nami. Efekt? Po 3 miesiącach piekarnia zaczęła przynosić zyski. Ale jak? Przecież nie zmieniła miejsca, ani nie sprzedawała swoich wypieków przez internet. Pan wpadł na pomysł, by wdrożyć do swojego sklepu usługę dowożenia świeżego pieczywa każdego poranka. Rozpromowaliśmy usługę poprzez Instagram oraz Facebooka w promieniu 50km od piekarni, efekt? Współpracujemy już 8 miesięcy i cały czas rośniemy. Dla nas nie jest to duży zysk, ponieważ zarabiamy tylko na prowadzeniu mediów społecznościowych (w przypadku piekarni, posty sponsorowane mijają się z celem), ale jest to kolejny zadowolony klient, który zostanie z nami na lata!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl