⭐ Do zleceń możesz przesłać szczegółowe dane (np. liste słów kluczowych przypisanych do konkretnych podstron) na nasz adres mailowy socialgram.pl@gmail.com

Abonament SEO

Zlecenie - Allegro SEO 100 (1).jpg
  • nowość
Realizacja w: 30 dni
Cena: 99,99 zł 99.99
zawiera 23% VAT
Cena netto: 81,29 zł
⁣⁣
ilość szt.

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

 

Pozycjonowanie SEO z opłatą abonamentową. 

Pozycjonowanie w abonamencie jest oparte o prosty model rozliczeniowy, w którym klient ponosi zawsze ten sam koszt usługi pozycjonowania seo. 

 

W ramach opłaty abonamentowej, agencja socialgram zobowiązuje się do wykonania rzetelnych linków oraz pozyskiwania ruchu na stronę w oparciu przede wszystkim o profesjonalną analitykę oraz badanie konkurencji. W zależności od wybranego budżetu przeprowadzimy działania z zakresu optymalizacji oraz pozyskiwania backlink's do domeny głównej klienta. W skład pakietów wchodzą:

- Pozyskiwanie ruchu i linkowanie fraz

- Copywriting - Pisanie profesjonalnych tekstów SEO oraz content marketing, czyli publikacje tematyczne na serwisach oraz blogach tematycznie powiązanych z Państwa stroną. 

- Link Building - Czyli wykonywanie przede wszystkim piramid linków na naszych prywatnych zapleczach dostępnych  tylko dla naszych klientów. 

 

W czasie trwania abonamentu oferujemy również:

- Generowanie raportów (TXT, PDF)

- Audyt SEO

- Konsultacje SEO

 

Klient w każdym momencie może zmienić cenę abonamentu, wybierając niższy pakiet budżetowy na stronie produktowej zakupu abonamentu pozycjonowania seo. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl